ECS-160-18-30B-JEM-TR
DigiKeys produktnummer
XC2732TR-ND - Tape og spole (TR)
XC2732CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC2732DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-160-18-30B-JEM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-160-18-30B-JEM-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,033" (0,85mm)