ECS-160-10-36-JGN-TR
DigiKeys produktnummer
XC2110TR-ND - Tape og spole (TR)
XC2110CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC2110DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-160-10-36-JGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±20ppm Krystaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-160-10-36-JGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)