ECS-160-10-30B-CKL-TR
DigiKeys produktnummer
XC2108TR-ND - Tape og spole (TR)
XC2108CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC2108DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-160-10-30B-CKL-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-160-10-30B-CKL-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,033" (0,85mm)