ECS-110.5-20-5PX-TR
ECS-110.5-20-5PX-TR
DigiKeys produktnummer
XC1248TR-ND - Tape og spole (TR)
XC1248CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC1248DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-110.5-20-5PX-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
11.0592 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 50 Ohms HC-49/US
EDA-/CAD-modeller
ECS-110.5-20-5PX-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
20pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
11.0592 MHz
Størrelse/dimensjon
0,449" L x 0,189" B (11,40mm x 4,80mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Høyde - sittende (maks)
0,169" (4,30mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm