ECS-110.5-20-5PVX
DigiKeys produktnummer
XC1595TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-110.5-20-5PVX
Beskrivelse
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
11.0592 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 60 Ohms HC-49/US
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-110.5-20-5PVX Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
20pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
11.0592 MHz
Størrelse/dimensjon
0,449" L x 0,189" B (11,40mm x 4,80mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Høyde - sittende (maks)
0,102" (2,60mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm