ECS-100AX-160
DigiKeys produktnummer
X947-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-100AX-160
Beskrivelse
XTAL OSC XO 16.0000MHZ TTL TH
Detaljert beskrivelse
16 MHz XO (standard) TTL Oscillator 5V 14-DIP, 4 ledninger (full størrelse, metallkapsling)
EDA-/CAD-modeller
ECS-100AX-160 Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
5V
Produsent
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Strøm - forsyning (maks)
30mA
Størrelse/dimensjon
0,821" L x 0,520" B (20,86mm x 13,20mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,200" (5,08mm)