ECS-100AX-018
DigiKeys produktnummer
X939-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-100AX-018
Beskrivelse
XTAL OSC XO 1.8432MHZ TTL TH
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.8432 MHz XO (standard) TTL Oscillator 5V 14-DIP, 4 ledninger (full størrelse, metallkapsling)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-100AX-018 Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
5V
Produsent
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Emballasje
Bulk
Strøm - forsyning (maks)
15mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Baseresonator
Kapsling
14-DIP, 4 ledninger (full størrelse, metallkapsling)
Type
Størrelse/dimensjon
0,821" L x 0,520" B (20,86mm x 13,20mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,200" (5,08mm)