XTM-18R0626-R
DigiKeys produktnummer
283-XTM-18R0626-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XTM-18R0626-R
Beskrivelse
CAP 61.7F -5% +20% 18V CHAS MNT
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
61.7 F (EDLC) superkondensatorer 18 V Modul 22mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
22mOhm
Produsent
Eaton - Electronics Division
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Serie
Terminaler
Skruterminaler
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Chassismontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Modul
Kapasitans
61.7 F
Størrelse/dimensjon
9,291" L x 1,803" B (236,00mm x 45,80mm)
Toleranse
-5%, +20%
Høyde - sittende (maks)
3,051" (77,50mm)
Nominell spenning
18 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C