XL60-2R7308W-R
DigiKeys produktnummer
283-XL60-2R7308W-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XL60-2R7308W-R
Beskrivelse
CAP 3000F 0% +20% 2.7V CHAS MT
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3000 F (EDLC) superkondensatorer 2.7 V Aksial, Boks 0,23mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
0,23mOhm
Produsent
Eaton - Electronics Division
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Serie
Terminaler
Sveisebolt
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Chassismontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Aksial, Boks
Kapasitans
3000 F
Størrelse/dimensjon
2,390" dia x 5,433" L (60,70mm x 138,00mm)
Toleranse
0%, +20%
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
Nominell spenning
2.7 V