VPH2-0216-R
VPH2-0216-R
VPH2-0216-R
DigiKeys produktnummer
513-1560-2-ND - Tape og spole (TR)
513-1560-1-ND - Båndavsnitt (CT)
513-1560-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VPH2-0216-R
Beskrivelse
XFMR 21.6UH SMD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
For SMPS-omformere Isolasjon Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VPH2-0216-R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Størrelse/dimensjon
0,642" L x 0,661" B (16,30mm x 16,80mm)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Høyde - sittende (maks)
0,307" (7,80mm)