TR-MDP-V-30-R er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
30 A 500 V AC 250 V DC-sikring Patron, Keramikk Gjennomgående hull 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (aksial)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TR-MDP-V-30-R
DigiKeys produktnummer
283-TR-MDP-V-30-RTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
TR-MDP-V-30-R
Beskrivelse
FUSE 3AB 500VAC T-DELAY 30A
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Responstid
Treg
Serie
Kapsling
Emballasje
Tape og spole (TR)
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
1kA AC, 2kA DC
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
980.0
Monteringstype
Gjennomgående hull
Godkjenningsbyrå
UL
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,275" dia x 1,288" L (6,99mm x 32,72mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
500 V
DC - kald motstand
0.0023 Ohms