TR-1350HV2-R
DigiKeys produktnummer
283-TR-1350HV2-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-TR-1350HV2-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-TR-1350HV2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TR-1350HV2-R
Beskrivelse
FUSE BRD MT 2A 350VAC 600VDC SMD
Detaljert beskrivelse
2 A 350 V AC 600 V DC-sikring Kortmontering (patrontype ekskludert) Overflatemontering 2-SMD, firkantet endeblokk
100A
Smelting I²t
4.1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,520" L x 0,199" B x 0,199" H (13,20mm x 5,05mm x 5,05mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.093 Ohms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
350 V