TR-1350HV1-6-R
DigiKeys produktnummer
283-TR-1350HV1-6-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-TR-1350HV1-6-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-TR-1350HV1-6-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TR-1350HV1-6-R
Beskrivelse
FUSE BRD MT 1.6A 350VAC 600VDC
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.6 A 350 V AC 600 V DC-sikring Kortmontering (patrontype ekskludert) Overflatemontering 2-SMD, firkantet endeblokk
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Kapsling
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
100A
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
2.3
Monteringstype
Overflatemontering
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,520" L x 0,199" B x 0,199" H (13,20mm x 5,05mm x 5,05mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.116 Ohms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
350 V