SMCJ150CA | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SMCJ150CA |
Beskrivelse | TVS DIODE 150VWM 243VC SMC |
Produsentens standard leveringstid | 23 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 243V Klemme 6,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spenning - klemming (maks) ved Ipp 243V |
Produsent | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 6,2A |
Serie | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Delestatus Aktiv | Bruksområder Telekom |
Type Zener | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Toveiskanaler 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - reversspenning (Typ) 150V | Kapsling DO-214AB, SMC |
Spenning - gjennomslag (min) 167V | Leverandørens enhetsforpakning |