SMAJ36CA
DigiKeys produktnummer
283-SMAJ36CATR-ND - Tape og spole (TR)
283-SMAJ36CACT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-SMAJ36CADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ36CA
Beskrivelse
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
58,1V Klemme 6,9A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMA
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
58,1V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
6,9A
Serie
Effekt - toppuls
400W
Bruksområder
Telekom
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
36V
Spenning - gjennomslag (min)
40V