SDQ25-330-R
DigiKeys produktnummer
283-4243-2-ND - Tape og spole (TR)
283-4243-1-ND - Båndavsnitt (CT)
283-4243-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SDQ25-330-R
Beskrivelse
INDUCT ARRAY 2 COIL 33.8UH SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skjermet 2 Sett med induksjonsspole 135.2 µH Induktans – seriekoblet 33.8 µH Induktans – parallellkoblet 379,5mOhm DC-motstand (DCR) – parallell 812 mA Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SDQ25-330-R Modeller
Kategori
Strømmetning - parallell
692 mA
Produsent
Eaton - Electronics Division
Strømmetning - serie
346 mA
Serie
DC-motstand (DCR) – parallell
379,5mOhm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
DC-motstand (DCR) - serie
1,52Ohm
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Skjermet
Antall spoler
2
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktans - parallellkoblet
33.8 µH
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans - seriekoblet
135.2 µH
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,205" L x 0,205" B (5,20mm x 5,20mm)
Nominell strøm - parallell
812 mA
Høyde
0,098" (2,50mm)
Nominell strøm - serie
406 mA