SDQ25-330-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SDQ25-330-R |
Beskrivelse | INDUCT ARRAY 2 COIL 33.8UH SMD |
Produsentens standard leveringstid | 23 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Skjermet 2 Sett med induksjonsspole 135.2 µH Induktans – seriekoblet 33.8 µH Induktans – parallellkoblet 379,5mOhm DC-motstand (DCR) – parallell 812 mA Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SDQ25-330-R Modeller |
Kategori | Strømmetning - parallell 692 mA |
Produsent Eaton - Electronics Division | Strømmetning - serie 346 mA |
Serie | DC-motstand (DCR) – parallell 379,5mOhm |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | DC-motstand (DCR) - serie 1,52Ohm |
Delestatus Aktiv | Skjerming Skjermet |
Antall spoler 2 | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Induktans - parallellkoblet 33.8 µH | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans - seriekoblet 135.2 µH | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,205" L x 0,205" B (5,20mm x 5,20mm) |
Nominell strøm - parallell 812 mA | Høyde 0,098" (2,50mm) |
Nominell strøm - serie 406 mA |