SDQ25-220-R
DigiKeys produktnummer
283-SDQ25-220-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-SDQ25-220-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-SDQ25-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SDQ25-220-R
Beskrivelse
INDUCT ARRAY 2 COIL 22.47UH SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skjermet 2 Sett med induksjonsspole 89.89 µH Induktans – seriekoblet 22.47 µH Induktans – parallellkoblet 243,1mOhm DC-motstand (DCR) – parallell 1.01 A Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SDQ25-220-R Modeller
Kategori
Strømmetning - parallell
849 mA
Produsent
Eaton - Electronics Division
Strømmetning - serie
425 mA
Serie
DC-motstand (DCR) – parallell
243,1mOhm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
DC-motstand (DCR) - serie
972,4mOhm
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Skjermet
Antall spoler
2
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktans - parallellkoblet
22.47 µH
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans - seriekoblet
89.89 µH
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,205" L x 0,205" B (5,20mm x 5,20mm)
Nominell strøm - parallell
1.01 A
Høyde
0,098" (2,50mm)
Nominell strøm - serie
507 mA