SDCL1V4018-2R2M-R
DigiKeys produktnummer
283-SDCL1V4018-2R2M-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-SDCL1V4018-2R2M-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-SDCL1V4018-2R2M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SDCL1V4018-2R2M-R
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 2.5A 54 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Induktor 2.5 A 54mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
3A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
54mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Materiale - kjerne
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,157" L x 0,157" B (4,00mm x 4,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,073" (1,85mm)