SCF9550-30-07
DigiKeys produktnummer
283-SCF9550-30-07TR-ND - Tape og spole (TR)
283-SCF9550-30-07CT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-SCF9550-30-07DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SCF9550-30-07
Beskrivelse
FUSE TRIGGERABLE 30A 62V 6-7CELL
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30A AC 62VDC DC-sikring Kortmontering Overflatemontering
Kategori
Responstid
Hurtigblåsende
Produsent
Eaton - Electronics Division
Bruksområder
Batteribeskyttelse
Serie
Funksjoner
20,2 – 31,5V kan utløses
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Godkjenningsbyrå
cURus
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Monteringstype
Overflatemontering
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
80A
Sikringstype
Kortmontering
Kapsling
Ikke standard SMD
Nominell strøm (AMP)
30A
Størrelse/dimensjon
0,374" L x 0,197" B x 0,091" H (9,50mm x 5,00mm x 2,30mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
62VDC
DC - kald motstand
0.001 Ohms