PTSA181260V014
DigiKeys produktnummer
283-PTSA181260V014TR-ND - Tape og spole (TR)
283-PTSA181260V014CT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-PTSA181260V014DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PTSA181260V014
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 140MA 60V 1812
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PTC nullstillbare sikringer 60V 140 mA Ih Overflatemontering 1812 (4532 metrisk), konkav
Kategori
Motstand - innledende (Ri) (min)
650 mOhms
Produsent
Eaton - Electronics Division
Motstand - etter utløsing (R1) (maks)
6 Ohms
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q200
Spenning - maks
60V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
140 mA
Kapsling
1812 (4532 metrisk), konkav
Strøm - utløser (It)
340 mA
Størrelse/dimensjon
0,178" L x 0,126" B (4,53mm x 3,20mm)
Strøm - maks
10 A
Tykkelse (maks)
0,039" (1,00mm)