PM-5R0H305T-R
DigiKeys produktnummer
PM-5R0H305T-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PM-5R0H305T-R
Beskrivelse
CAP 3F -20% +80% 5V T/H
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3 F (EDLC) superkondensatorer 5 V Radial, Boks, Horisontal 70mOhm 1000 Hrs ved 60°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 60°C
Delestatus
Utdatert
Tilkoblingsmellomrom
0,209" (5,30mm)
Kapasitans
3 F
Størrelse/dimensjon
0,839" L x 0,433" B (21,30mm x 11,00mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
1,280" (32,50mm)
Nominell spenning
5 V
Driftstemperatur
-40°C – 60°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
70mOhm