PM-5R0H305-R
DigiKeys produktnummer
283-3017-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PM-5R0H305-R
Beskrivelse
CAP 3F -20% +80% 5V T/H
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3 F (EDLC) superkondensatorer 5 V Radial, Boks, Horisontal 70mOhm 1000 Hrs ved 60°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 60°C
Tilkoblingsmellomrom
0,209" (5,30mm)
Kapasitans
3 F
Størrelse/dimensjon
1,280" L x 0,839" B (32,50mm x 21,30mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,433" (11,00mm)
Nominell spenning
5 V
Driftstemperatur
-40°C – 60°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
70mOhm