PM-5R0H155-R
DigiKeys produktnummer
283-3016-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PM-5R0H155-R
Beskrivelse
CAP 1.5F -20% +80% 5V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.5 F (EDLC) superkondensatorer 5 V Radial, Boks, Horisontal 100mOhm 1000 Hrs ved 60°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 60°C
Tilkoblingsmellomrom
0,209" (5,30mm)
Kapasitans
1.5 F
Størrelse/dimensjon
0,906" L x 0,839" B (23,00mm x 21,30mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,433" (11,00mm)
Nominell spenning
5 V
Driftstemperatur
-40°C – 60°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm