PM-5R0H105-R
DigiKeys produktnummer
283-PM-5R0H105-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PM-5R0H105-R
Beskrivelse
CAP 1F -20% +80% 5V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 F (EDLC) superkondensatorer 5 V Radial, Boks, Horisontal 200mOhm 1000 Hrs ved 60°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 60°C
Tilkoblingsmellomrom
0,465" (11,80mm)
Kapasitans
1 F
Størrelse/dimensjon
0,866" L x 0,681" B (22,00mm x 17,30mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,354" (9,00mm)
Nominell spenning
5 V
Driftstemperatur
-40°C – 60°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
200mOhm