PHVL-3R9H155-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Eaton - Electronics Division
På lager: 302
Datablad
1.5 F (EDLC) superkondensatorer 3.9 V Radial 160mOhm 5000 Hrs ved 85°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PHVL Low leakage supercapacitors packs
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
PHVL-3R9H155-R
DigiKeys produktnummer
283-PHVL-3R9H155-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHVL-3R9H155-R
Beskrivelse
SUPERCAP 3.9V 1.5F 0.16 OHM HZ
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Levetid ved temp.
5000 Hrs ved 85°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,465" (11,80mm)
Kapasitans
1.5 F
Størrelse/dimensjon
0,681" L x 0,354" B (17,30mm x 9,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
0,866" (22,00mm)
Nominell spenning
3.9 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
160mOhm