PB-5R0H104-R
DigiKeys produktnummer
283-3489-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PB-5R0H104-R
Beskrivelse
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 mF (EDLC) superkondensatorer 5 V Radial, Boks 4Ohm ved 100Hz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,287" (7,30mm)
Kapasitans
100 mF
Størrelse/dimensjon
0,512" L x 0,445" B (13,00mm x 11,30mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,236" (6,00mm)
Nominell spenning
5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
4Ohm ved 100Hz