PA-5R0V224-R er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 833
Datablad
220 mF (EDLC) superkondensatorer 5 V Radial, Boks 300mOhm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
How to correctly size a Supercapacitor
PA-5R0V224-R
DigiKeys produktnummer
283-2786-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PA-5R0V224-R
Beskrivelse
CAP 220MF -20% +80% 5V T/H
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Utdatert
Tilkoblingsmellomrom
0,465" (11,80mm)
Kapasitans
220 mF
Størrelse/dimensjon
0,681" L x 0,354" B (17,30mm x 9,00mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,866" (22,00mm)
Nominell spenning
5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
300mOhm ved 1kHz