MPI2512V2-2R2-R
DigiKeys produktnummer
283-4817-2-ND - Tape og spole (TR)
283-4817-1-ND - Båndavsnitt (CT)
283-4817-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPI2512V2-2R2-R
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 2.2A 87 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Induktor 2.2 A 87mOhm maks 1008 (2520 metrisk)
Kategori
DC-motstand (DCR)
87mOhm maks
Produsent
Frekvens - selvresonant
30MHz
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
1008 (2520 metrisk)
Toleranse
±20%
Leverandørens enhetsforpakning
1008
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Strøm - metning (Isat)
3,5A
Høyde - sittende (maks)
0,049" (1,25mm)