MPI2512V2-2R2-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MPI2512V2-2R2-R |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 2.2A 87 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 21 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet Induktor 2.2 A 87mOhm maks 1008 (2520 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | DC-motstand (DCR) 87mOhm maks |
Produsent | Frekvens - selvresonant 30MHz |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Induktansfrekvens - test 1 MHz |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling 1008 (2520 metrisk) |
Toleranse ±20% | Leverandørens enhetsforpakning 1008 |
Nominell strøm (AMP) | Størrelse/dimensjon 0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 3,5A | Høyde - sittende (maks) 0,049" (1,25mm) |