MLVB04V18C003
DigiKeys produktnummer
283-3001-2-ND - Tape og spole (TR)
283-3001-1-ND - Båndavsnitt (CT)
283-3001-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MLVB04V18C003
Beskrivelse
VARISTOR 28V 0402
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
28 V Varistor 1 Kretser Overflatemontering, MLCV 0402 (1005 metrisk)
Kategori
Varistorspenning (maks)
34 V
Produsent
Eaton - Electronics Division
Antall kretser
1
Serie
Kapasitans ved frekvens
3 pF @ 1 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering, MLCV
Maksimal DC-volt
18 V
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Varistorspenning (min)
22 V
Baseproduktnummer
Varistorspenning (Typ)
28 V