MLVA06V26C100-R
DigiKeys produktnummer
283-MLVA06V26C100-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-MLVA06V26C100-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-MLVA06V26C100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MLVA06V26C100-R
Beskrivelse
VARISTOR 37V 30A 0603
Detaljert beskrivelse
37 V 30 A Varistor 1 Kretser Overflatemontering 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Varistorspenning (maks)
42 V
Strøm - strømstøt
30 A
Serie
Energi
0,1J
Kapasitans ved frekvens
100 pF @ 1 MHz
Maksimal AC-volt
20 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimal DC-volt
26 V
Monteringstype
Overflatemontering
Varistorspenning (min)
32 V
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Varistorspenning (Typ)
37 V