MLVA06V05C270-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MLVA06V05C270-R |
Beskrivelse | VARISTOR 13V 30A 0603 |
Produsentens standard leveringstid | 24 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 13 V 30 A Varistor 1 Kretser Overflatemontering 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Varistorspenning (maks) 18 V |
Produsent Eaton - Electronics Division | Strøm - strømstøt 30 A |
Serie | Energi 0,1J |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Antall kretser 1 |
Delestatus Aktiv | Kapasitans ved frekvens 270 pF @ 1 MHz |
Maksimal AC-volt 4 V | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Maksimal DC-volt 5.5 V | Monteringstype Overflatemontering |
Varistorspenning (min) 8 V | Kapsling 0603 (1608 metrisk) |
Varistorspenning (Typ) 13 V | Baseproduktnummer |