MLVA06V05C270-R
DigiKeys produktnummer
283-MLVA06V05C270-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-MLVA06V05C270-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-MLVA06V05C270-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MLVA06V05C270-R
Beskrivelse
VARISTOR 13V 30A 0603
Detaljert beskrivelse
13 V 30 A Varistor 1 Kretser Overflatemontering 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Varistorspenning (maks)
18 V
Strøm - strømstøt
30 A
Serie
Energi
0,1J
Kapasitans ved frekvens
270 pF @ 1 MHz
Maksimal AC-volt
4 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimal DC-volt
5.5 V
Monteringstype
Overflatemontering
Varistorspenning (min)
8 V
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Varistorspenning (Typ)
13 V