MLVA04V05C270-R
DigiKeys produktnummer
283-MLVA04V05C270-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-MLVA04V05C270-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-MLVA04V05C270-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MLVA04V05C270-R
Beskrivelse
VARISTOR 13V 20A 0402
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
13 V 20 A Varistor 1 Kretser Overflatemontering, MLCV 0402 (1005 metrisk)
Kategori
Varistorspenning (maks)
18 V
Produsent
Eaton - Electronics Division
Strøm - strømstøt
20 A
Serie
Energi
0,05J
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Antall kretser
1
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
270 pF @ 1 MHz
Maksimal AC-volt
4 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimal DC-volt
5.5 V
Monteringstype
Overflatemontering, MLCV
Varistorspenning (min)
8 V
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Varistorspenning (Typ)
13 V