MFBW1V2012-221-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MFBW1V2012-221-R |
Beskrivelse | FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN |
Produsentens standard leveringstid | 19 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 220 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 2A 150mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Nominell strøm (maks) 2A |
Produsent Eaton - Electronics Division | DC-motstand (DCR) (maks) 150mOhm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 0805 (2012 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Antall linjer 1 | Høyde (maks) 0,043" (1,10mm) |
Impedans ved frekvens 220 Ohms @ 100 MHz | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm) |