MFBW1V2012-181-R
DigiKeys produktnummer
283-MFBW1V2012-181-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-MFBW1V2012-181-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-MFBW1V2012-181-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MFBW1V2012-181-R
Beskrivelse
FERRITE BEAD 180 OHM 0805 1LN
Detaljert beskrivelse
180 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 2A 150mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
2A
DC-motstand (DCR) (maks)
150mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Høyde (maks)
0,043" (1,10mm)
Impedans ved frekvens
180 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)