MFBM1V1005-121-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MFBM1V1005-121-R |
Beskrivelse | FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN |
Produsentens standard leveringstid | 19 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 800mA 150mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Nominell strøm (maks) 800mA |
Produsent Eaton - Electronics Division | DC-motstand (DCR) (maks) 150mOhm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 0402 (1005 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Filtertype Strømlinje | Høyde (maks) 0,026" (0,65mm) |
Antall linjer 1 | Størrelse/dimensjon 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Impedans ved frekvens 120 Ohms @ 100 MHz |