MFBM1V1005-121-R
DigiKeys produktnummer
283-MFBM1V1005-121-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-MFBM1V1005-121-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-MFBM1V1005-121-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MFBM1V1005-121-R
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 800mA 150mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
800mA
Produsent
Eaton - Electronics Division
DC-motstand (DCR) (maks)
150mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,026" (0,65mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz