MCL1005-121-R
DigiKeys produktnummer
283-MCL1005-121-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-MCL1005-121-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-MCL1005-121-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCL1005-121-R
Beskrivelse
FIXED IND 120NH 150MA 2.8 OHM
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 nH Uskjermet Flerlags Induktor 150 mA 2,8Ohm maks 0402 (1005 metrisk)
Kategori
DC-motstand (DCR)
2,8Ohm maks
Produsent
Q ved frekv.
8 ved 100MHz
Serie
Frekvens - selvresonant
600MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Type
Flerlags
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
0402
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Skjerming
Uskjermet
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)