LTA1VS16C-351-R
DigiKeys produktnummer
283-LTA1VS16C-351-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-LTA1VS16C-351-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-LTA1VS16C-351-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LTA1VS16C-351-R
Beskrivelse
TRANSF ETHERNET LAN 350UH
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
350µH Pulsomformere 1CT:1CT Overflatemontering
Monteringstype
Overflatemontering
Produsent
Eaton - Electronics Division
Størrelse/dimensjon
0,504" L x 0,272" B (12,80mm x 6,90mm)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Høyde - sittende (maks)
0,207" (5,25mm)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Omformertype
LAN 10/100 Base-TX
Grad
Bilteknikk
Induktans
350µH