KW-5R5C684H-R
DigiKeys produktnummer
283-KW-5R5C684H-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KW-5R5C684H-R
Beskrivelse
CAP 680MF -20% +80% 5.5V T/H
Detaljert beskrivelse
680 mF (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Radial, Boks 30Ohm ved 1kHz 2000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
680 mF
Størrelse/dimensjon
0,846" dia (21,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,374" (9,50mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
30Ohm ved 1kHz