KW-5R5C224H-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
220 mF (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Radial, Boks 50Ohm ved 1kHz 2000 Hrs ved 85°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Coin Cell Supercapacitors for real-time clock (RTC) backup
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
KW-5R5C224H-R
DigiKeys produktnummer
283-KW-5R5C224H-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KW-5R5C224H-R
Beskrivelse
CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
220 mF
Størrelse/dimensjon
0,531" dia (13,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,348" (8,85mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
50Ohm ved 1kHz