KW-5R5C104H-R
DigiKeys produktnummer
283-KW-5R5C104H-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KW-5R5C104H-R
Beskrivelse
CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 mF (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Radial, Boks 50Ohm ved 1kHz 2000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
100 mF
Størrelse/dimensjon
0,531" dia (13,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,348" (8,85mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
50Ohm ved 1kHz