KR-5R5V155-R
DigiKeys produktnummer
283-KR-5R5V155-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KR-5R5V155-R
Beskrivelse
CAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H
Detaljert beskrivelse
1.5 F (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Aksial, Kapsling - vertikal 30Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
1.5 F
Størrelse/dimensjon
0,748" dia (19,00mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,768" (19,50mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
30Ohm ved 1kHz