KR-5R5H104-R
DigiKeys produktnummer
283-KR-5R5H104-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KR-5R5H104-R
Beskrivelse
CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Detaljert beskrivelse
100 mF (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Aksial, Kapsling - horisontal 75Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Kapsling
Aksial, Kapsling - horisontal
Tilkoblingsmellomrom
0,394" (10,00mm)
Kapasitans
100 mF
Størrelse/dimensjon
0,453" dia (11,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
75Ohm ved 1kHz