KR-5R5C474H-R
DigiKeys produktnummer
283-KR-5R5C474H-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KR-5R5C474H-R
Beskrivelse
CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Detaljert beskrivelse
470 mF (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Radial, Boks 50Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Kapsling
Radial, Boks
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
470 mF
Størrelse/dimensjon
0,571" dia (14,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
50Ohm ved 1kHz