KR-5R5C224H-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Eaton - Electronics Division
På lager: 367
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 7 694
Datablad
Sruite Electronic Technology (US)
På lager: 5 760
220 mF (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Radial, Boks 75Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Coin Cell Supercapacitors for real-time clock (RTC) backup
How to correctly size a Supercapacitor
KR-5R5C224H-R
DigiKeys produktnummer
283-KR-5R5C224H-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KR-5R5C224H-R
Beskrivelse
CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
Detaljert beskrivelse
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Kapsling
Radial, Boks
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
220 mF
Størrelse/dimensjon
0,531" dia (13,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
75Ohm ved 1kHz