KR-5R5C105H-R
DigiKeys produktnummer
283-KR-5R5C105H-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KR-5R5C105H-R
Beskrivelse
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Detaljert beskrivelse
1 F (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Radial, Boks 30Ohm 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Kapsling
Radial, Boks
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
1 F
Størrelse/dimensjon
0,846" dia (21,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,295" (7,50mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
30Ohm