KLKE-30-AT
DigiKeys produktnummer
283-KLKE-30-AT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KLKE-30-AT
Beskrivelse
FUSE EV 30A 600VAC/DC AT TERM
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30A 600VAC AC 600VDC DC-sikring Patron Boltmontering
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
600VDC
Produsent
Eaton - Electronics Division
Bruksområder
Elektrisk, Industri
Serie
Godkjenningsbyrå
cURus
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
50kA
Monteringstype
Boltmontering
Kapsling
Sylindrisk, Flatstiftterminal (bolt)
Sikringstype
Patron
Størrelse/dimensjon
0,469" dia x 1,532" L (11,90mm x 38,90mm)
Nominell strøm (AMP)
30A
DC - kald motstand
0.0034 Ohms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
600VAC